J. Vanier žinutė – 2019 m. sausis

2019-01-10 | Autorius: | Tema Žano Vanje laiškai

Brangūs mano broliai ir sesės iš Arkos ir Tikėjimo ir Šviesos, taip pat tie, su kuriais esu vienos minties ir širdies,

pirmiausiai, noriu padėkoti už lydėjimą savo malda ir draugyste per operaciją, kurią man darė ir, kuri praėjo gerai. Operacijos metu man išpjovė dalį skydliaukės ir atrado joje pasislėpusį vėžį. Man rekomendavo radioterapiją, kad vėžys daugiau neaugtų. Gydytojai paskyrė maždaug 15 sesijų. Paaiškino visus galimus pašalinius padarinius vildamiesi, kad galėsiu grįžti į ankstesnį savo gyvenimą. Suprantu, kad tie pašaliniai padariniai gali būti skaudoki ir tikiuosi, kad jūs ir toliau mane remsite savo maldomis šiame kelyje į žemyn į trapumą. Žinau, kad ten taip pat atrasiu mūsų Dievo nuolankumą ir švelnumą.

Šiuo laikotarpiu, kuris tęsis apie du mėnesius, pasilieku Paryžiuje, bute, kurį Prancūzijos Arka ir draugai dosniai man išnuomojo. Visą laiką mane lydės Odilė, padės Annick iš Belgijos ir Christine. Šiuo augančio silpnumo laiku mane mažai kas aplankys, bet žinau, kad jūs lankysite mane savo maldomis ir palaikymu.

Ypatingai noriu padėkoti jums, kad savo mintimis ir širdimis esate su manimi. Man tikrai prireiks jūsų pagalbos sunkesnėmis akimirkomis, bet jaučiuosi laimingas, galėdamas daryti tai ką galiu, kad Dievo karalystė, meilės karalystė augtų žemėje ir per mano aukas.

Siunčiu jums savo meilę ir pasilieku bendrystėje su visais.

Žanas

Pakomentuokite