Vilniaus bendruomenių piligrimystė į Kryžių kalną

2011-06-05 | | Tema Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

„Dievo sodo“ bendruomenės bičiulių įspūdžiai iš piligriminės kelionės į Kryžių kalną „Birželio 4 d., šeštadienį, buvo karšta vasaros diena. Vilniaus „Tikėjimo ir šviesos“ bendruomenės keturiais automobiliais išvyko į Kryžių kalną. Nuvažiavome į vienuolyną pas brolį Ramūną. Tada ėjome į Kryžių kalną, mąstėme Kryžiaus kelio stotis ir giedojome.“ (Jūratė) „Aš nešiau kryžių, kurį pastatėme šalia kitų [...]ŠVIESOS šventė 2011

2011-02-16 | | Tema Nuotraukos, Visos naujienos

2011 m. Šviesos šventė: būkite džiaugsmo pasiuntiniai Šviesos šventė – ypatinga dovana visoms Lietuvos „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenėms: ne tik bičiuliams, jų tėveliams bei draugams, bet taip pat ir bendruomenių svečiams. Šviesos šventė kasmet (prieš ar po Kristaus paaukojimo šventykloje iškilmės) vyksta tose pasaulio šalyse, kur gyvuoja „Tikėjimas ir Šviesa“. Prieš keturiasdešimt metų Žano Vanjė [...]2010 m. Advento rekolekcijos „Tai jūsų neturtas traukia Jėzų“

2010-12-10 | | Tema Nuotraukos, Visos naujienos

Tai mūsų neturtas traukia Jėzų… 2010 m. lapkričio 26-28 d., Advento išvakarėse, visos Lietuvos „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenės susirinko į Trinapolio rekolekcijų namus, esančius Vilniuje, dalyvauti šalies kapeliono br. Ramūno vedamose rekolekcijose „Tai jūsų neturtas traukia Jėzų“. Br. Ramūnas visiems priminė Advento – Jėzaus laukimo meto – reikšmingumą krikščionio gyvenime. Mokymuose buvo kalbama apie tylą, [...]„Tikėjimo ir Šviesos“ provincijos asamblėja Slovakijoje

2010-09-27 | | Tema Nuotraukos, Visos naujienos

„Tikėjimo ir Šviesos“ provincijos asamblėja Slovakijoje Iš penkių pasaulio šalių (Rusijos, Gruzijos, Čekijos, Slovakijos, Lietuvos) ir daugybės miestų bei miestelių suplaukė trisdešimt aštuonios „Tikėjimo ir Šviesos“ valtelės į vieną uostą. Tokie dideli tarptautinės „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenės susitikimai vyksta kas ketverius metus. Minėtosios šalys sudaro vieną „Tikėjimo ir Šviesos“ provinciją, kuriai šiuo metu priklauso trisdešimt [...]„Tikėjimo ir Šviesos” jaunimo susitikimas Prancūzijoje, festivalyje „Let’s be different”

2010-09-04 | | Tema Nuotraukos, Visos naujienos

Šią vasarą Lietuvos „Tikėjimo ir šviesos” bendruomenių jaunimas keliavo į tarptautinį festivalį „Let‘s be different” (Būkime skirtingi) Prancūzijoje. Tai buvo puiki galimybė susipažinti ir pabūti tarp bendraminčių, priklausančių bendruomenėms, kuriose išoriškai silpnas žmogus yra didysis mokytojas, vedantis prie stiprybės ir didžiosios išminties pažinimo. Kelionės įspūdžiais dalinasi „Vynmedžio” draugė Jolanta ir „Galilėjos žvejų” draugė Kristina: „Mūsų [...]„Galilėjos žvejų” stovykla Vajasiškyje 2010 m.

2010-08-31 | | Tema Bendruomenė „Galilėjos žvejai“, Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

„Jėzus Kristus – kelias pas Tėvą Šventojoje Dvasioje” Jau trečius metus iš eilės stovyklos laiką leidome kartu su „Betzatos” bendruomene prancūzo eremito Patriko namuose, Vajasiškyje. Po pasitarimo metu vykusių svarstymų galiausiai priėjome prie kompromiso ir stovyklos pavadinimu išsirinkome bendrą troškimų kompiliatą – Šv. Trejybę Tema skambėjo taip: „Jėzus Kristus – kelias pas Tėvą Šventojoje dvasioje”. [...]„Aušros žvaigždės“ stovykla Paberžėje 2010 m.

2010-08-01 | | Tema Bendruomenė „Aušros žvaigždė“, Naujienos - Kaunas, Nuotraukos, Visos naujienos

„Jūs esate Dievo šventovė ir jumyse gyvena Dievo Dvasia“ (plg. 1 Kor 3,16) Gausiu lietumi prasidėjo mūsų bendruomenės vasaros stovykla „Šventosios Dvasios dovanos“. Šiais metais liepos mėn. vėl buvome surinkti į nuostabaus grožio ir jaukumo Paberžę, kur bandėme surasti, suprasti, tapti jautrūs Šv.Dvasios dvelksmui, atnaujindami savo jėgas, pasiryžimus būti ištikimais Dievo vaikais. Nuo pat išlipimo [...]„Galilėjos žvejų“ stovykla Vajasiškyje 2009 m.

2009-08-20 | | Tema Bendruomenė „Galilėjos žvejai“, Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

Šią vasarą bendruomenė stovyklavo drauge su Betzatos bendruomėne prancūzo Patriko sodyboje, Vajasiškyje. Bendrystę išgyvenome per temą „Mes – Dievo bažnyčia”, kurią atskleisti savo paskaitomis padėjo Patrikas ir mūsų šalies kapelionas br. Ramūnas. Priklausome didžiulei Kristaus bendruomenei, drauge su jau iškelevusiais mūsų artimaisias, drauge su šventaisiais… Galime vienas kitą palaikyti, sustiprinti ir džiaugtis įstabiais Dievo darbais, [...]„Dievo sodo“ stovykla Tverečiuje 2009 m.

2009-08-05 | | Tema Bendruomenė „Dievo sodas“, Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

„Dievo sodo“ vasaros stovykla Tverečiuje Liepos mėnesį mūsų bendruomenė stovyklavo saleziečių sodyboje Tverečiuje. Tai buvo kupinas dovanų metas, kai galėjome pilniau išgyventi bendrystę ne tik maldoje, pasidalinime ar šventime, bet ir kasdieniuose buities darbuose, vakaronėse prie laužo, pasivaikščiojimuose ir maudynėse ežere – tiesiog nuolatiniame buvime kartu. Ištrauka iš Manto stovyklos dienoraščio: „Liepos 22 d. (trečiadienis). [...]„Aušros žvaigždės” vasaros stovykla 2009 m.

2009-07-04 | | Tema Bendruomenė „Aušros žvaigždė“, Naujienos - Kaunas, Nuotraukos, Visos naujienos