Žymos: ‘ Nuotraukos ’

„Galilėjos žvejų” stovykla Vajasiškyje 2010 m.

2010-08-31 | | Tema Bendruomenė „Galilėjos žvejai“, Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

„Jėzus Kristus – kelias pas Tėvą Šventojoje Dvasioje” Jau trečius metus iš eilės stovyklos laiką leidome kartu su „Betzatos” bendruomene prancūzo eremito Patriko namuose, Vajasiškyje. Po pasitarimo metu vykusių svarstymų galiausiai priėjome prie kompromiso ir stovyklos pavadinimu išsirinkome bendrą troškimų kompiliatą – Šv. Trejybę Tema skambėjo taip: „Jėzus Kristus – kelias pas Tėvą Šventojoje dvasioje”. [...]„Galilėjos žvejų“ stovykla Vajasiškyje 2009 m.

2009-08-20 | | Tema Bendruomenė „Galilėjos žvejai“, Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

Šią vasarą bendruomenė stovyklavo drauge su Betzatos bendruomėne prancūzo Patriko sodyboje, Vajasiškyje. Bendrystę išgyvenome per temą „Mes – Dievo bažnyčia”, kurią atskleisti savo paskaitomis padėjo Patrikas ir mūsų šalies kapelionas br. Ramūnas. Priklausome didžiulei Kristaus bendruomenei, drauge su jau iškelevusiais mūsų artimaisias, drauge su šventaisiais… Galime vienas kitą palaikyti, sustiprinti ir džiaugtis įstabiais Dievo darbais, [...]„Dievo sodo“ stovykla Tverečiuje 2009 m.

2009-08-05 | | Tema Bendruomenė „Dievo sodas“, Naujienos – Vilnius, Nuotraukos, Visos naujienos

„Dievo sodo“ vasaros stovykla Tverečiuje Liepos mėnesį mūsų bendruomenė stovyklavo saleziečių sodyboje Tverečiuje. Tai buvo kupinas dovanų metas, kai galėjome pilniau išgyventi bendrystę ne tik maldoje, pasidalinime ar šventime, bet ir kasdieniuose buities darbuose, vakaronėse prie laužo, pasivaikščiojimuose ir maudynėse ežere – tiesiog nuolatiniame buvime kartu. Ištrauka iš Manto stovyklos dienoraščio: „Liepos 22 d. (trečiadienis). [...]